Contactpersonen, het automotions Truckteam

Wij maken graag een afspraak met u! 

Vestiging Goes

 Dignus van Gilst | Verkoper trucks regio Zeeland

 

E. Dignus.van.gilst@automotions.nl
T. 0113 - 212 730

M. 06 - 12 673 020

 

 Vestiging Roosendaal

 Jan Jaap de Baar | Verkoper trucks regio West-Brabant

 

E. Janjaap.de.baar@automotions.nl

T. 0165 - 557 400
M. 06 - 51 169 416


 Menno Jansens | Service manager trucks

 

E. menno.jansens@automotions.nl

T. 0165 - 557 400


 Marleen Konijnendijk | Verkoopster trucks


E. marleen.konijnendijk@automotions.nl

T. 0165 - 557 400
M. 06 - 51 119 128


 Ivo Dierks | Verkoop binnendienst


E. ivo.dierks@automotions.nl
T. 0165 - 557 400

Vestiging Sas van Gent

Groosman Bedrijfswagens

Werner Groosman | Directeur & verkoper regio
Zeeuws-Vlaanderen


E. werner.groosman@automotions.nl
T. 0115 - 471 946

M. 06 - 20 879 449